Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak oszczędzić na szkolnej wyprawce.


Jak oszczędzić na szkolnej wyprawce.

Szkoła już co prawda w pełni ale pewnie jeszcze nie kupiłyście swoim pociechom wszelkich potrzebnych przyborów i książek. Mam dla Was kilka rad jak oszczędzić na szkolnych wydatkach. Niby nic wielkiego, ale zawsze kilkadziesiąt złotych zostaje w portfelu. Oczywiście podstawowym sposobem jest zakup używanych podręczników i ćwiczeń. Nieważne, że są w nich zapiski ołówkiem - można wziąć gumkę i to wymazać.

 

Na podręcznikach zawsze oszczędności są największe. Jeśli jest możliwość wypożyczenia podręczników z biblioteki to również warto z niej skorzystać. Nasze pociechy często mają zeszyty z zeszłego roku, w których zapisały tylko kilka kartek. Jeśli pozbędziecie się ich to możecie uzyskać lekko uszczuplony zeszyt, który będzie jak nowy. Nie warto każdego roku kupować nowych przyborów szkolnych. Zajrzycie do piórnika swojej pociechy i sprawdźcie czy na pewno musicie kupować nowe ołówki czy wystarczy po prostu zatemperować stare.

Jeśli długopis pisze to po co wymieniać go na nowy. Niby kilka zł. ale zawsze do przodu. Szukajcie promocji w supermarketach. Jeśli przed rozpoczęciem roku szkolnego ceny były wysokie to dziś markety chcąc pozbyć się zalegającego towaru na pewno przygotowały jakieś promocje na przybory szkolne.

Może się okazać, że sporo oszczędzicie nawet gdybyście miały dziś kupić przybory na przyszły rok szkolny.


Głosuj (0)
podarunek 10:33:35 24/09/2014 [Powrót] Komentuj


odwiedziło mnie 5567 osób

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
2015
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2014
WrzesieńDodaj do Ulubionych

Strona Główna