Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Pora na sale!


Pora na sale!

Chyba nie ma w Polsce miasta w którym nie ruszyłyby poświąteczne wyprzedaże! Każdy z nas pragnie w jakiś sposób uzupełnić swoją garderobę na czas zimowych mrozów jednak każdy z nas stara się też zrobić to za dobrą kasę i nie wydając przy tym majątku. Jak powinniśmy podejść do wyprzedaży, obniżek, promocji itp wydarzeń by nie zostać oszukanym?


Przede wszystkim musisz wiedzieć czego potrzebujesz! Dzięki temu zachowasz umiar i kupisz tylko niezbędne elementy a nie wszystko co wpadnie Ci w oko - zakupy podczas wyprzedaży są niezwykle trudne. Wszystko kusi a połowa z tego jest zbędna dla nas.
Porównaj ceny z innymi sklepami. Może ten telewizor w sąsiednim sklepie jest dużo tańszy? A może sklep internetowy oferuje nie tylko jego lepszą wersję ale i cenę? Bierz pod uwagę ni tylko ceny ale też dodatkowe bonusy np. w postaci gwarancji.
Bardzo ważne byśmy uważali również na promocje typu "kup 2 a trzeci dostaniesz gratis" - gratisy tak naprawdę nie istnieją. Okazuje się, że wszystko wliczone jest w łączną kwotę jaką zapłacimy a więc jeśli zaoszczędzimy to dosłownie grosze.


Oczywiście nie mówię, że nie ma akcji, które naprawdę pozwalają zaoszczędzić! Posiadacze kart klubowych popularnych sieciówek doskonale wiedzą, że już nawet na początku sezonu mogą kupić buty, kurtkę itp. 20-30% taniej. 
To co idziemy na zakupy?;)


Głosuj (0)
podarunek 19:26:29 12/01/2015 [Powrót] Komentuj


odwiedziło mnie 5567 osób

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
2015
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2014
WrzesieńDodaj do Ulubionych

Strona Główna