Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wyszczuplajmy się!


Wyszczuplajmy się!

Należysz do grona puszystych Pań i chciałabyś coś wkońcu zmienić w swoim wyglądzie? Masz ochotę wyszczuplić się dietą i ćwiczeniami ale też na początek pomóc sobie za pomocą ciuchów? Jak powinnaś dobierać ciuchy do swojego wyglądu?


Przede wszystkim wybieraj ciuchy, które pomogą Ci delikatnie zaznaczyć talię - nie wybieraj obcisłych ale też zbyt obszernych ciuchów, które tylko Cię optycznie poszerzą.
Ponadto wybieraj sukienki i bluzki z dekoltem w kształcie V, który optycznie wydłuża i wysmukla szyję a co za tym idzie wyszczupla całą Ciebie.


Zakładaj ciuchy wykonane z delikatnych, opływających materiałów. Dzięki temu ukryjesz wszystkie swoje mankamenty. Niestety za pomocą grubych, sztywnych materiałów takiego efektów nie uzyskasz.
No i ostatnia rada jaką pewnie znasz to buty, zwłaszcza te na wysokich obcasach. Każda z nas wie, że mocno wycięte buty na wysokim obcasie posiadające spiczaste zakończenie wydłużają nas a co za tym idzie wyszczuplają.


Każda z nas ma jednak inne upodobania, inną figurę i inny styl bycia. Pamiętajmy by kupując nowe ciuchy dokładnie przejrzeć się w lusterku a najlepiej zabrać kogoś kto nam doradzi!


Głosuj (0)
podarunek 21:55:25 16/04/2015 [Powrót] Komentuj


odwiedziło mnie 5567 osób

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
2015
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2014
WrzesieńDodaj do Ulubionych

Strona Główna