Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Pora na porządki!


Pora na porządki!

Chyba nie tylko ja ale większość kobiet ma ten sam problem - szafa pełna ciuchów a w niej jeden wielki, ogromny wręcz bałagan. Każda z nas jednak od czasu do czasu stara się walczyć z niepoukładanymi ciuchami, ciągle niesparowanymi skarpetkami czy też ogólnym chaosem, jednak efekt zawsze jest ten sam - po kilku dniach wygląd naszej szafy nie różni się zbyt wiele od wyglądu przed sprzątaniem. Co robić? Jak zabrać się do sprzątania by efekt jednak utrzymał się dłużej niż tylko kilka dni?


Przede wszystkim podejdź do sprzątania na poważnie. A więc załóż cel, że ciuchy dawno nienoszone, uszkodzone, stare, nie modne czy też po prosu nie podobające Ci się i nie noszone już dłuższy czas lądują w wielkim worze! Dobre, niezniszczone ciuchy zawsze możesz oddać potrzebującym czy też po prostu swojej koleżance, która może akurat pochodzi w nich jeszcze trochę?


Po drugie pamiętaj, by podczas układania ciuchów zawsze je prasować - wyprasowane ciuchy zajmują dużo mniej miejsca, ładniej wyglądają no i o wiele bardziej szkoda jest nam powrzucać je do szafy w nieładzie, skoro wiemy ile czasy i energii straciliśmy na prasowaniu.


Możesz także zaszaleć i poukładać ciuchy kategoriami a nawet i kolorami - jest to już wersja dla bardziej ambitnych osób, które postawiły sobie twardą zasadę i mają zamiar jej przestrzegać!
Jak widzisz układanie ciuchów w szafie wcale nie jest takie złe jak się wydaje - wystarczy chcieć!


Głosuj (0)
podarunek 19:53:21 27/04/2015 [Powrót] Komentuj


odwiedziło mnie 5567 osób

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0
2015
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2014
WrzesieńDodaj do Ulubionych

Strona Główna